O NAŠICH SLUŽBÁCH

- Výroba videopořadů, záznam firemních, společenských a sportovních akcí, firemní profilové dokumenty, marketingové video, výroba reklamních spotů, televizní reportáže a dokumentární tvorba.
- Naučné pořady pro školy, státní a kulturní subjekty, videoinzerce pro sektor služeb, animace, vizualizace a prezentační DVD.
- Profesionální zpracování Vašich dříve pořízených videozáznamů - střih, ozvučení, hudba, komentář nebo dabing, pronájem obrazové střižny.
- Digitalizace a přepis Vašich materiálů z formátů: video 8 a HI8, VHS a S-VHS, DV a DVCAM , UMATIC, BETACAM SP a digitální BETACAM, filmy 8, 16 a 35 mm - včetně zvukových stop - do libovolného digitálního formátu.

- Výroba rozhlasové reklamy a prezentací.
- Zpracování, úprava a vyčištění Vašich zvukových záznamů, přepisy archivních mgf. pásků a kazet, pásků z diktafonů a záznamníků, MINIdisků a DAT kazet.
- Ozvučení firemních večírků i oficiálních akcí, školních a divadelních přehlídek, hudební produkce.
- Práce zvukové laboratoře pro vývoj hlasových informačních systémů, pořízení zvukových záznamů ze schůzí, firemních meetingů a ostatních akcí, nahrávání a mastering všech hudebních žánrů v našem studiu nebo kdekoli v exteriéru.
- Pronájem zvukové a obrazové techniky (analog/digital) - kamery, projektory a plátna, bezdrátové i klasické mikrofony, mixpulty, digitální kartové a HD rekordéry, CD a DVD přehrávače, prezentační technika.

- Duplikace hudebních, obrazových a datových CD a DVD v jakémoli množství - včetně kompletního grafického zpracování podkladů a výroby tiskovin.

- Pořízení profesionální fotodokumentace z Vaší akce, úprava a zpracování Vašich fotomateriálů, skenování negativů a diapozitivů, reklamní a umělecká fotografie.
- Grafické zpracování Vaší webové prezentace, vytvoření loga, branding, vytvoření profesionálního logomanuálu, návrhy tištěných i elektronických prezentačních materiálů, kreativní příprava reklamních výstupů.
- Pod vedením Romana Dymanuse všechny typy teambuildingu a na ně návazné in/outdoorové, sportovní a adrenalinové aktivity ve vybraných lokalitách.
- Personální tréning a školení v oblasti komunikace a vystupování, za pomoci kamer a projekční techniky pod vedením Kamily Šteflové.
- Reklamní audit, analýza marketingových aktivit, poradenská činnost a PR v období krizového reklamního a marketingového managementu.

 

Upozornění: Naše společnost dodržuje platnou českou i mezinárodní legislativu a pro svoji činnost používáme výhradně originální legální software. Z těchto důvodů zpracujeme pouze obrazové a zvukové materiály, k nimž vlastníte veškeré potřebné licence nebo jste správci převoditelných autorských a/nebo distribučních práv. Tato pravidla striktně dodržujeme a nemůžeme je modifikovat ani přizpůsobit. Uvědomte si prosím, že neoprávněné užití cizího díla nebo jeho části je trestné!